Luxusní virtuální kancelář

Luxusní virtuální kancelář

Cena již zahrnuje přebírání, skenování a odesílání pošty.

Virtuální kanceláře mohou využívat nejen právnické osoby, ale podnikající fyzické osoby, čili osoby samostatně výdělečně činné. Ušetří si tím mnoho administrativních obtíží a také finančních prostředků.


Jedná se o virtuální, tedy nikoliv fyzický pronájem kancelářských prostorů na zajímavé luxusní adrese. Objekt si díky dochovaným historickým detailům udržuje kouzlo stylové budovy aktualizované o současné nejvyšší standardy od renomovaných designérů. Tuto virtuální adresu místa podnikání mohou podnikatelé zároveň využívat na svých vizitkách, v katalozích a dalších marketingových materiálech, přestože své povolání ve skutečnosti vykonávají na jiné adrese (například podnikají z domova).

Na štítku u dveří a na poštovní schránce jsou uvedené identifikační údaje podnikatele. Veškerá pošta, a to i doporučená, bývá doručována na adresu virtuální kanceláře. Poté je přeposlána na podnikatelem určenou adresu nebo je zde připravena k osobnímu převzetí.

  Virtuální kancelář v centru špičkové kultury a úchvatné architektury
  v sousedství high-street shopping v Pařížské ulici pro náročné klienty.

Virtuální kancelář je vhodná v tom případě, že je pro vás důležitá image firmy a zároveň chcete ušetřit spoustu peněz za nájem skutečné kanceláře. Přitom si můžete udržet anonymitu svého trvalého bydliště. Dále je pro vás virtuální kancelář vhodná v tom případě, že teprve začínáte s podnikáním nebo chcete rozšířit své stávající podnikání do dalších regionů.

  Místo, kde se schází minulost s přítomností: virtuální kancelář v budově s citlivým
  propojením prvků historické architektury s estetikou moderní architektury.