Luxusní virtuální adresa

Luxusní virtuální adresa

  Jsme přímý vlastník nemovitosti, nehrozí vypovězení nájmu.

V dnešní globální ekonomice a on-line trhu je velmi důležité mít umístěné sídlo společnosti na prestižní adrese. Naše společnost se řadí mezi přední poskytovatele virtuální adresy na Starém Městě v centru Prahy.


Na rozdíl od některých jiných poskytovatelů virtuální adresy, neposkytujeme služby tohoto druhu ve sklepě, v bytě nebo kočárkárně, ale přímo pro tyto účely vhodném nebytovém prostoru vedeném v katastru nemovitostí jako kancelář. Navíc ve zcela zrekonstruovaném činžovním domě z konce 19. století postaveného v neorenesančním stylu na adrese, kde se cena jednoho čtverečního metru podlahové plochy aktuálně blíží částce 200 tisíc korun.

Ve snaze o co nejcitlivější propojení historické architektury s estetikou moderního designu se na kompletní nákladné rekonstrukci objektu, která proběhla v roce 2017, podílely špičky ve svém oboru, včetně světoznámé návrhářky Patricie Urquioly, nositelky titulu „Designér roku“ udělovaného časopisem Wallpaper.

  Zvyšte svoji podnikatelskou prestiž a upevněte své obchodní postavení
  využitím naší služby Luxusní virtuální adresa v centru evropské metropole.

Na dobré pověsti záleží! O to víc, když se jedná o podnikání. Podnikatelé, začínající i zavedené společnosti mohou snadno přidat na své prestiži umístěním sídla na luxusní adrese. Nicméně i pouhý pronájem kanceláře na renomované adrese v centru Prahy může být pro menší firmy nesnadno dostupný. Proto nabízíme zajímavé řešení a díky naší službě Virtuální adresa může každý zájemce o vylepšení image společnosti snadno přidat na své prestiži. Naše virtuální prostory vám poskytnou profesionální obchodní adresu, stejně jako celou řadu podpůrných služeb virtuální kanceláře.

  Uvádějte virtuální adresu v unikátní lokalitě evropské metropole v obchodním rejstříku,
  na svých internetových stránkách, v mapách, adresářích firem, ve vyhledávačích…